Volejbal 2016 - 2017

03. 05. 2017
Zlatí hoši a další postup do krajského finále, tentokrát ve volejbale.

Volejbal - okresní kolo

Ve čtvrtek 8. 12. 2016 se konal turnaj starších žáků a žákyň ve volejbale. Našim děvčatům se vedlo skvěle. Ve vypjaté atmosféře vyhrály nad 3. ZŠ (B) 2:0, pak podlehly favorizovanému týmu z 3. ZŠ (A) a v závěru vybojovaly neskutečné vítězství nad ZŠ Nové Strašecí. Hra měla pěkný náboj a spád. 2. místo bylo maximem, co mohly děvčata vyhrát.

Chlapcům se vedlo ještě o poznání lépe. Nenašli během soutěže soupeře, který by je dokázal porazit. I když v tiebreaku s 3. ZŠ Rakovník prohrávali již 8:13 (později 11:14), nesložili své zbraně a s ledově chladnou hlavou set dokázali vyhrát 16:14 (neskutečné). Zaslouženě již potřetí v řadě postoupili na krajské finále.

Všem patří velká pochvala za reprezentaci.

Výsledky

J. Kotlík

Volejbal okres 2016

Volejbal - kraj

Ve středu 3. 5. 2017 se v Nymburce konalo krajské finále ve volejbalu, kam postoupili po vítězství v okresním kole. Kapitán F. Kalaš vylosoval hratelně přívětivou skupinu (Příbram, Hostivice, Kladno). Bohužel se nám nepodařilo ve skupině vyhrát ani jeden set, i  když jsme k tomu měli opravdu blízko. Tudíž na nás čekal "jen" zápas o umístění. Ten jsme vyhráli po zlepšeném výkonu 2:0 a skončili tak na krásném 7. místě v kraji. Všem chlapcům (F. Kalaš IX.A, V. Týče IX.B, M. Stružka, D. Řezáč, T. Šíma všichni VIII.A, J. Mikeš VIII.C a P. Stružka VII.B, chyběl Štěpán Beneš IX.A) děkuji za zodpovědnou ranní přípravu a reprezentaci školy.